Hledáte kvalitní hydraulická čerpadla pro nákladní automobily? Přejete si zvýšit výkon vašich technických zařízení? Potřebujete rychlé dodání? U nás jste správně!

Široký sortiment produktů.

Poradíme vám s výběrem.

Rychlé dodání po celé ČR.

Návrh a realizace na míru.

Hydraulické nádrže - HSPPartners
 

Zubová a pístová olejová čerpadla

Specializujeme se na prodej hydraulických čerpadel pro nákladní vozidla do těžkých provozů značek MAN, Volvo, IVECO, DAV, Scania, Tatra a mnoho dalších. Nabízíme vám hydraulická čerpadla pro sklápěče, hydraulické ruky, natahovače, pracovní plošiny, sklápěcí návěsy, sklápěče, komunální technika a pro pomocné pohony dalších nástaveb a technických aplikací. Vyberete si zubová a pístová hydraulická čerpadla pro velké tlaky. Náš sortiment zahrnuje směrová pravotočivá a levotočivá čerpadla, univerzální obousměrná čerpadla, které jsou vyráběny v normách UNI 21-222 a ISO 5462.

Nejprodávanější pístová a zubová čerpadla:

Pístová čerpadla

Pístová čerpadla dokážou generovat velmi vysoké tlaky v řádech až stovek barů. Díky tomu jsou pístová čerpadla vhodná pro všechny vysokotlaké aplikace a technické systémy.

„Dosáhni vysokých výkonů, využij pístová čerpadla.“

Zubová čerpadla

Zubová čerpadla patří k základním pilířům hydraulických čerpadel. Umožňují generovat nízké i vysoké tlaky, jsou vhodná pro různá média a vynikají plynulým chodem a dlouhou životností.

Jak určit směr otáčení čerpadla?

Při výběru si dejte pozor na směr otáčení čerpadla. Pokud se připojení k pomocnému pohonu (PTO) otáčí po směru hodinových ručiček, zvolte levotočivé čerpadlo. Jestliže se ale výstup z PTO otáčí proti směru hodinových ručiček, budete potřebovat pravotočivé čerpadlo.

„Nevíš si rady s výběrem? Neboj se nás zeptat!“

S výběrem vám poradíme

Nevíte si rady s výběrem vhodného čerpadla? Zavolejte nám! Rádi vám poradíme. Součástí našich služeb je odborné poradenství, návrh i realizace na míru. Skladem máme stovky produktů, které vám expresně dodáme po celé České republice. HSP Partners Krnov – váš spolehlivý dodavatel pístových a zubových čerpadel